FAQ

  • 20 % wiecznej prowizji
  • program do którego przystąpić może każdy
  • możliwość opłacenia usług ze zdobytych prowizji, bądz wypłata środków

Jak gromadzone są środki?

Program partnerski grupy polserwer polega na promowaniu usług hostingowych naszej firmy i otrzymywaniu prowizji za ich sprzedaż oraz dożywotnio przy każdym odnowieniu pakietu poleconego klienta. Każda wpłata dokonana przez poleconego przez Ciebie klienta będzie generować bonus w wysokości 20% tej wpłaty w zakładce "Program partnerski" Twojego konta.


Jak wysokie mogą być moje zarobki?

Zależy to tylko od Ciebie. Możesz zamieszczać swój link referencyjny na swoich stronach internetowych, w podpisach na forum lub rozsyłać znajomym. Jeśli tworzysz strony internetowe możesz zakładać konta hostingowe swoim klientom i czerpać zyski w kolejnych okresach odnowień usług. Reasumując im więcej polecisz tym więcej zarobisz i będziesz zarabiać przez okres do kiedy poleceni klienci zostaną naszymi klientami. Kwotę możesz policzyć samemu, obliczając 20% od kwot podanych na naszej stronie :)


Za jakie usługi otrzymam prowizję?

Prowizja naliczana jest na Twoje konto za każde zamówienie złożone przez nasz system rachunkowy z Twojego polecenia, oraz za każdorazowe przedłużenie usługi przez klienta.


Jak przystąpić do programu?

Zarejestruj się w naszym systemie (https://billing.polserwer.pl/register.php) i przystąp do programu partnerskiego po zalogowaniu.

Czy mogę zapłacić za swoje usługi w polserwer.pl ze zgromadzonych środków?

Tak, możesz dowolnie zarządzać zgromadzonymi środkami, jedną z tych opcji jest opłacenie swoich produktów.

Dodaj do ulubionych  Dodaj do ulubionych    Drukuj  Drukuj

Czy ta informacja była pomocna?

Powered by WHMCompleteSolution

Język: